Klątwa
Klątwa
„Klątwa" jest pierwszą polską komedią produkowaną dla Viaplay Originals.

To ciepła, zabawna i bardzo przewrotna historia opowiadająca o sile kobiet, wadze siostrzeństwa i rodzinnych więzów. O tym, jak ważny jest sposób z jakim patrzymy na otaczająca nas rzeczywistość i to co nam się przytrafia.

„Klątwa” jest komedią opowiadającą o losach dwóch nie przepadających za sobą sióstr. Nastka i Monia próbują żyć własnym życiem. W teorii są samodzielne i samorządne, ale w praktyce ich życiem ciągle rządzi pech. Gdy tylko coś ma się udać, nagle wydarza się najbardziej niespodziewana rzecz, która rujnuje wszystkie ich wcześniejsze plany. Zmęczone kolejnymi przeciwnościami udają się w jedyne miejsce, które obie uznają za bezpieczne – do domu rodzinnego. Podczas wieczornej degustacji babcinych nalewek dziewczyny poznają rodzinny sekret -  to nie zwykły pech je prześladuje -  są obciążone klątwą nałożoną na ich rodzinę wiele lat wcześniej przez samego papieża.


SCENARIUSZ 
Julita Olszewska

REŻYSERIA
Tomasz Konecki

PRODUKCJA
Viaplay Group

PRODUKCJA
Wonder Films Sp. z o.o.
Klaudiusz Frydrych
Krzysztof Rak
Inga Kruk

POZOSTALI TWÓRCY
Zdjęcia: Karina Kleszczewska
Scenografia: Alicja Olak
Kostiumy: Monika Kaleta
Charakteryzacja: Joanna Chudyk
Reżyseria obsady: Marta Kownacka
Montaż: Jarosław Barzan
Kierownictwo produkcji: Dariusz Kłodowski

OBSADA
Agnieszka Więdłocha, Vanessa Aleksander, Danuta Stenka, Anna Nehrebecka, Iwona Bielska, Rafał Rutkowski, Piotr Trojan i inni.
Galeria zdjęć i filmów
Wonder Films
Wonder Films Sp. z o.o.
ul. Husarii 60A
02-951 Warszawa
NIP 9512416292

Biuro:
ul. Malczewskiego 30
02-612 Warszawa
Telefon
Social Media