Powrót
Powrót
Serial „Powrót" to komedia produkowana dla CANAL+ Polska, z Bartłomiejem Topą w roli głównej. To opowieść o prowadzącym zwykłe i proste życie facecie – Janie Starosteckim – który na samym początku tej historii umiera na zawał serca, po czym... zmartwychwstaje! Początkowo euforyczny szybko odkrywa, że jego dotychczasowe życie było warte mniej, niż sądził i nikt nie przejął się jego śmiercią. Jego żona – Agata – wyrzuciła na śmietnik wszystkie jego rzeczy i ruszyła dalej. Jan wykorzystuje swój powrót – zaczyna żyć inaczej i szuka nowych perspektyw, zmienia swój sposób patrzenia na świat. Pytanie brzmi, czy to rzeczywiście przyniesie mu szczęście?
Czy śmierć tchnie w niego nowe życie?

POWRÓT to przede wszystkim komedia. W drugiej warstwie jednak skrywa w sobie refleksję i otacza widza siłą męskich i damskich przyjaźni, wolności, miłości i... chęci do życia. Udowadnia, że na zmiany nigdy nie jest za późno.
SCENARIUSZ I PRODUKCJA KREATYWNA
Krzysztof Rak

REŻYSERIA
Adrian Panek

PRODUKCJA
CANAL+ Polska S.A.
Beata Ryczkowska
Agnieszka Nejman
Anna Różalska

PRODUKCJA
Wonder Films Sp. z o.o.
Klaudiusz Frydrych
Krzysztof Rak
Inga Kruk


POZOSTALI TWÓRCY
Zdjęcia: Karina Kleszczewska
Muzyka: Antoni Komasa-Łazarkiewicz
Scenografia: Daria Dwornik
Kostiumy: Małgorzata Fudala
Charakteryzacja: Agnieszka Sasim
Reżyseria obsady: Ewa Brodzka
Montaż: Piotr Kmiecik
Dźwięk: Kacper Habisiak, Wojciech Mielimąka, Marek Wronko
Post-produkcja obrazu i efekty specjalne: DI Factory
Kierownictwo produkcji: Dariusz Kłodowski

OBSADA
Bartłomiej Topa, Wojciech Mecwaldowski, Magdalena Walach, Maria Dębska, Matylda Giegżno, Zuzanna Mikołajczyk, Kinga Preis, Robert Gonera, Dariusz Chojnacki, Agnieszka Glińska, Klaudia Koścista, Marzena Trybała, Maciej Maciejewski, Artur Dziurman, Cezary Kołacz, Daniel Namiotko, Sonia Roszczuk, Aleksander Kaleta, Robert Talarczyk, Antoni Topa, Andrzej Andrzejewski, Tomasz Sapryk, Kacper Kuszewski, Piotr Srebrowski, Jakub Wons.
OBEJRZYJ FILM
Social Media
Galeria zdjęć i filmów
Wonder Films
Wonder Films Sp. z o.o.
ul. Husarii 60A
02-951 Warszawa
NIP 9512416292

Biuro:
ul. Malczewskiego 30
02-612 Warszawa
Telefon
Social Media